Objavljeno: 23 velj, 2022
AUDIO Helena Jakoliš, naša je nova kandidatkinja za šibensku Grandecu

Radio Šibenik medijski je pokrovitelj izbora za šibensku Grandecu 2022., koja će biti poznata za 8. mart, Međunarodni dan žena. Ove je godine u uži izbor ušlo sedam kandidatkinja, koje u našem programu predstavljamo svake srijede. Organizator izbora je udruga Volim Šibenik, a dosad smo predstavili većinu kandidatkinja: Branku Pastuović, Sinevu Jurković, Katarinu Gregov, Maju Šintić i Vanju Bošnjak.

Helena Jakoliš, naša nova kandidatkinja za šibensku Grandecu, ima samo 33 godine, ali zato čak 23 različite dijagnoze i iza sebe 15 godina liječenja.

Foto: Mate Gojanović

Farmaceutska je tehničarka, holistička nutricionistica i autorica triju knjiga o zdravoj prehrani. Svojim radom uspjela je kroz sve ove godine pomoći sebi, ali i tisućama drugih ljudi koji su, zahvaljujući njezinim savjetima, prije svega o prehrani, uspjeli poboljšati svoje zdravlje.

Foto: Mate Gojanović

Javi nam se!